Všechny příspěvky v rubrice: Praha 8

Pravidla pro očkování proti covid -19

Vážení pacienti,

počínaje 24.3.2021 je možnost přihlásit se k očkování proti covid-19. Očkování není prováděno naší ambulancí, přestože jsme o to opakovaně žádali, ale na některém očkovacím centru. Dostali jsme přihlašovací kód, kteří předáme pacientům, kteří splňují kritéria požadovaná ministerstvem zdravotnictví. Pacient se pak zaregistruje k očkování , od nás dostane lékařskou zprávu a na obdržený termín se nechá v očkovacím centru očkovat. Bohužel v této fázi vybralo ministerstvo skupiny jen těch nejtěžších pacientů z každých oborů.

Z indikací léčených naší ambulancí připadá v úvahu pouze : • těžké astma v pravidelném sledování pneumologa nebo alergologa

Ostatní indikace budou vypsány k očkování v pozdější fázi.

Pokračovat

Nařízení o ochraně dat – GDPR

Vážení pacienti,

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy.

Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd.

Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Odpovědnou osobou , na kterou se můžete obracet, je Váš ošetřující lékař.

Pokračovat